• Sortuj wg:
 • -
ZAKŁAD MEBLOWO - TAPICERSKI ROBERT GÓRECKI

Wspólna 4d
35-205, Rzeszów

 • Zakres usług:
 •  Projektowanie mebli tapicerowanych
 •  Tapicerowanie mebli
Piotr Kruczek "Renowa-Styl"

Artura Grottgera 1
35-068, Rzeszów

 • Zakres usług:
 •  Projektowanie mebli tapicerowanych
 •  Renowacja mebli
 •  Tapicerowanie mebli
Renowacja Mebli Tapicerowanych

Wincentego Pola 6
35-021, Rzeszów

 • Zakres usług:
 •  Renowacja mebli
 •  Tapicerowanie mebli
Świgoń Tadeusz. Zakład tapicerski

Szmaragdowa 5
35-322, Rzeszów

 • Zakres usług:
 •  Renowacja mebli
Load Next Page

Rzeszów

Tapicer z Rzeszowa – dlaczego potrzebujesz jego pomocy?

Tapicer z Rzeszowa to wykwalifikowany rzemieślnik, który potrafi precyzyjnie obić meble wypoczynkowe, naprawić zniszczone wnętrze pojazdu, a także odrestaurować stare siedziska i samochody. Tapicerowanie wymaga cierpliwości, zdolności manualnych oraz kreatywności. Pomimo tego, że w Internecie dostępne są różne filmy video, które instruują, w jaki sposób obić meble materiałem lub wymienić podsufitkę, to jednak wiele osób nie potrafi tego zrobić poprawnie.

Brak doświadczenia często prowadzi do frustracji. Źle naciągnięta tkanina tworzy nieestetyczne fałdy. Marszczący się materiał oszpeca siedzisko bądź pojazd. Wnętrze pozbawiona elegancji często powoduje wstyd. Rozczarowany właściciel decyduje się na ponowny zakup tkaniny i skorzystanie z usług tapicera. W ten sposób powstają dodatkowe wydatki, które obciążają domowy budżet.

Korzystanie z usług utalentowanego tapicera redukuje stres. Starannie wykonane zlecenie powoduje obustronne zadowolenie. Dzięki temu można zmniejszyć liczbę produkowanych odpadów oraz zoptymalizować wydatki. Mądra inwestycja przedłuża żywotność mebli i samochodu, co pozwala ostatecznie zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Tapicer samochodowy w Rzeszowie – zaufaj fachowcowi, by spełnić swoje marzenia o perfekcyjnym wyglądzie auta

Tapicer samochodowy w Rzeszowie wymienia podsufitki, obija boczki, wygłusza drzwi, a także obszywa skórą skrzynię biegów i kierownicę. W zakładzie można poprosić również o naprawę fotela samochodowego bądź kanapy. Doświadczony fachowiec odnawia też wnętrze autobusów. Z jego oferty mogą skorzystać osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Tapicerstwo samochodowe to również odnawianych starych pojazdów. Zabytkowe samochody stanowią prawdziwy powód do dumy. Ich wygląd oraz dźwięk silnika zachwycają koneserów, właścicieli i przechodniów. Taki pojazd wzbudza ogromne zainteresowanie na drodze. Zapewnia wygodę podczas jazdy, a także tworzy przyjazny klimat.

Koszt renowacji historycznych aut jest spory. To pracochłonne i czasochłonne zajęcie. Wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiednio dobranych materiałów. Niewielu tapicerów decyduje się na takie zlecenia.

Tapicer meblowy w Rzeszowie – wymiana tkanin meblowych, meble tapicerowane na wymiar i odnawianie starych siedzisk

Tapicer meblowy w Rzeszowie bardzo często wymienia tkaninę obiciową znajdującą się na kompletach wypoczynkowych czy łóżkach tapicerowanych. Dzięki temu meble pięknie się prezentują i wytrzymują dłużej. Specjalista wymienia także zniszczone elementy siedziska takie jak: pasy tapicerskie, pianki tapicerskie czy sprężyny. To przywraca wysoki komfort użytkowania.

Meble tapicerowane na wymiar są projektowane od podstaw w zakładzie tapicerskim. Klient może zgłosić się do warsztatu ze zdjęciem wymarzonego siedziska lub przedstawić swoją wizję podczas rozmowy. Analizują indywidualne potrzeby zleceniodawcy, aby spełnić marzenia osób korzystających z usług tapicera.

Stare siedziska znajdujące się na strychu mogą powrócić znów do łask domowników. Wystarczy je odnowić i wymienić uszkodzone elementy, żeby przywrócić im dawny blask. Klasyczne meble dodają splendoru aranżacji. Dzięki nim pomieszczenia wyglądają bardziej elegancko, a użytkownicy cieszą się komfortowym wypoczynkiem.

Twój adress

Lokalizuj ponownie
wczytuję